Usługi finansowe
Info: Atramenty

Eleganckie i gustowne wieczne pióro to doskonały pomysł na prezent. W naszej ofercie znajdziesz ekskluzywne artykuły, które są zarazem efektowne i praktyczne. Proponujemy atramenty, kałamarze i inne akcesoria. Zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej - jesteśmy całkowicie pewni, że wybór wiecznego pióra z naszej oferty przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia.

Info: Certyfikat GMP

Producenci pasz oraz innych dodatków dla zwierząt hodowlanych, jak również firmy zajmujące się handlem oraz transportem tego typu produktów mogą uzyskać certyfikat GMP Plus. Niezbędne szkolenia w zakresie tego standardu przeprowadza nowoczesna grupa konsultingowa INGE, zapewniając profesjonalny i wysoce merytoryczny kurs. Sprawdź szczegóły na stronie.

Info: Biuro rachunkowe

W naszym profesjonalnym biurze rachunkowym znajdziecie Państwo wsparcie, które potrzebne jest każdemu przedsiębiorcy. Jeśli w swoich firmach nie posiadacie działu księgowego, który sprawowałby pieczę nad sporządzaniem i regularnym uzupełnianiem prowadzonych akt możecie skorzystać z naszej pomocy. Dzięki nam możliwe jest tworzenie obligatoryjnych zestawień finansowych dla Waszych firm, które przedstawiane są przed wybranymi organami, instytucjami. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, gdzie będziecie mogli ustalić szczegółowy zakres realizowanych przez nas usług. Dostępni są u nas także specjaliści z zakresu kadr i płac, a także windykacji.

Info: Ubezpieczenie nnw dla dziecka

Wypadków nie da się przewidzieć, ale można przygotować się na ich następstwa. Warto na przykład wykupić ubezpieczenie NNW dla dziecka. Oferujemy świadczenie dostosowane do wieku Państwa pociechy - przygotowaliśmy program zarówno dla malucha od 5 miesiąca życia, jak i dla przedszkolaka czy nastolatka. Mogą Państwo sami wybrać wysokość składki, a pieniędzy zażądać w trybie on-line.

Info: Biuro rachunkowe Zielona Góra

Prowadzimy usługi dla przedsiębiorców, zdejmując im z barków konieczność ciągłego dokształcania się w zakresie księgowości i kadr. Nasze biuro rachunkowe w Zielonej Górze podejmie się prowadzenia sprawozdań i ksiąg rachunkowych, zajmie się sprawami związanymi z płacami, rozliczeniami i składkami do urzędów skarbowych i ZUS. Jesteśmy profesjonalistami, którzy bez ustanku poszerzają swoją wiedzę na kursach i szkoleniach - z nami Twoja firma będzie działać bez zarzutu!

Info: Usługi księgowe Zgierz

Zastanawiasz się, które biuro rachunkowe w Zgierzu jest najlepsze? Nie musisz daleko szukać. Jawn-e to miejsce idealne właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną stronę internetową, a przekonasz się, że proponujemy fachowe usługi księgowe, a także zagadnienia, związane z finansami i podatkami. Nasza propozycja jest skierowana do wszystkich osób, którym zależy na współpracy z zaufaną firmą oraz grupą wykwalifikowanych specjalistów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!

Info: Szkolenia z płac

Jeżeli pragniesz, aby Twoja firma opierała się na sprawnych, solidnych oraz funkcjonalnych fundamentach, to koniecznie skorzystaj z naszych zasobów wiedzy. Szkolenia z płac oraz zarządzania kadrami - to wszystko całkowicie odmieni Twój sposób kierowania strukturą i organizacją firmy. Możesz ją wzmocnić i tym samym skupić się na realizacji nawet najbardziej ambitnych planów rozwojowych. Bez wątpienia będzie to ogromne wsparcie dla Twojego przedsiębiorstwa oraz szansa na zupełnie nowy początek i rozwój.

Info: Wycena domu Kraków

Operaty szacunkowe, sporządzane przez rzeczoznawców, służą przede wszystkim określeniu rzeczywistej wartości majątku. Wycena domu, lokalu, obiektu użyteczności publicznej i wielu innych to zadanie naszej kancelarii w Krakowie. Sprawdzamy stan majątku, np. dla celów zabezpieczenia długów, dla potrzeb spraw sądowych lub ubezpieczeniowych czy sprzedaży.

Info: Kalkulator OC

Najlepszy kalkulator OC możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. Oferujemy szeroki wybór ubezpieczeń samochodowych, podróżnych i mieszkaniowych. Nasz prosty, a dzięki temu najlepszy kalkulator OC pozwoli Państwu szybko obliczyć składkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

Info: Wirtualne biuro Ursynów

Wśród wielu biznesowych propozycji mało jest takich, które pozwoliłyby zachować najkorzystniejsze optymalizacje firmom internetowym. Jednak nasze usługi, czyli pakiet wsparcia pod nazwą Wirtualne Biuro, to niezwykle dopasowane antidotum, pozwalające na rozwijanie i kontynuowanie działalności - ze wszystkimi jej korzyściami. Zapraszamy do siedziby naszej firmy znajdującej się w dzielnicy Ursynów.

Info: Beps

Na polskim ryku doradztwa finansowego działamy już od 2004 roku. WTS Saja to firma, której można zlecić obsługę na terenie całej Europy, a także niektórych państw na świecie. Naszym klientom pomagamy między innymi w przygotowaniu Dokumentacji Lokalnej. Rozwiązujemy wątpliwości związane z implementacją zalecenia BEPS - Base Erosion and Profit Shifting, do polskiego prawa podatkowego.

Info: Audyt logistyczny

Jednym z najlepszych i jednocześnie najprostszych sposobów na zweryfikowanie poprawności wykorzystywania struktury przedsiębiorstwa jest audyt logistyczny. Pozwala on przyjrzeć się klasyfikacji i konstrukcji stanowisk - wraz z przypisanymi im obowiązkami. Umożliwi również dokonanie niezbędnych zmian.

Info: monety bulionowe

Srebrne monety kolekcjonerskie są nie tylko bardzo piękne. Są również bardzo cenne. Dzięki temu stanowią doskonałą, bezpieczną i pewną, lokatę kapitałów. W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie i luksusowe srebrne monety kolekcjonerskie. Można je umieścić w swojej kolekcji numizmatycznej, ale jest to też wspaniały pomysł na prezent.
Copyrights by www.myslask.pl - 2020