Usługi finansowe
Info: prowadzenie księgowości

Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie profesjonalnie wykonywaną księgowość. Bydgoszcz jest miastem, na terenie którego znajdziecie nasze biuro rachunkowe. Dzięki naszym specjalistom możliwe jest zapewnienie Wam właściwego, zgodnego z prawem, prowadzenia potrzebnych dokumentów. Zajmujemy się m.in. księgami handlowymi.

Info: Atramenty

Eleganckie i gustowne wieczne pióro to doskonały pomysł na prezent. W naszej ofercie znajdziesz ekskluzywne artykuły, które są zarazem efektowne i praktyczne. Proponujemy atramenty, kałamarze i inne akcesoria. Zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej - jesteśmy całkowicie pewni, że wybór wiecznego pióra z naszej oferty przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia.

Info: Certyfikat GMP

Producenci pasz oraz innych dodatków dla zwierząt hodowlanych, jak również firmy zajmujące się handlem oraz transportem tego typu produktów mogą uzyskać certyfikat GMP Plus. Niezbędne szkolenia w zakresie tego standardu przeprowadza nowoczesna grupa konsultingowa INGE, zapewniając profesjonalny i wysoce merytoryczny kurs. Sprawdź szczegóły na stronie.

Info: Zysk z inwestycji

Przedsiębiorstwom działającym jako spółki akcyjne na wstępnej drodze rozwoju zależy na zwiększeniu skali działalności. Kupno akcji może przynieść wiele korzyści. Zysk z inwestycji to przede wszystkim wypłaty dywidendy, odkup akcji z ustaloną wcześniej premią, a także debiut giełdowy. Przy podejmowaniu wszelkich biznesowych decyzji należy jednak szczegółowo ocenić ryzyko działania.

Info: Audyt podatkowy

Nasz cel to dbanie o finanse przedsiębiorstw, pragnących skupić się na podstawowej działalności i powierzyć dział księgowości zewnętrznej firmie. Specjalizujemy się między innymi w audycie podatkowym, zapewniając Państwu analizy stanu prawnego, rozliczenia oraz znalezienie narzędzi, dzięki którym zoptymalizujecie swoje działania pod tym kątem. Nasze doświadczenie oraz rozległa wiedza sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji.

Info: Sprzedaż gotowych spółek

Jednym z obszarów naszej działalności jest sprzedaż gotowych spółek. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i trudu przy zakładaniu wybranej działalności. Oferowane przez nas przedsiębiorstwa są wolnymi od różnorakich zadłużeń czy wad prawnych, dzięki czemu otrzymujecie prężnie i prawidłowo działającą firmę.

Info: Biuro rachunkowe

W naszym profesjonalnym biurze rachunkowym znajdziecie Państwo wsparcie, które potrzebne jest każdemu przedsiębiorcy. Jeśli w swoich firmach nie posiadacie działu księgowego, który sprawowałby pieczę nad sporządzaniem i regularnym uzupełnianiem prowadzonych akt możecie skorzystać z naszej pomocy. Dzięki nam możliwe jest tworzenie obligatoryjnych zestawień finansowych dla Waszych firm, które przedstawiane są przed wybranymi organami, instytucjami. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, gdzie będziecie mogli ustalić szczegółowy zakres realizowanych przez nas usług. Dostępni są u nas także specjaliści z zakresu kadr i płac, a także windykacji.

Info: Windykacja należności Poznań

Nasza zlokalizowana w Poznaniu kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie - nie tylko służymy poradami prawnymi, ale również reprezentujemy naszych klientów podczas postępowania przedsądowego, sądowego oraz egzekucyjnego. Przeprowadzona przez nas windykacja należności ma na celu polubowne zakończenie sprawy zadłużenia.

Info: Ubezpieczenie nnw dla dziecka

Wypadków nie da się przewidzieć, ale można przygotować się na ich następstwa. Warto na przykład wykupić ubezpieczenie NNW dla dziecka. Oferujemy świadczenie dostosowane do wieku Państwa pociechy - przygotowaliśmy program zarówno dla malucha od 5 miesiąca życia, jak i dla przedszkolaka czy nastolatka. Mogą Państwo sami wybrać wysokość składki, a pieniędzy zażądać w trybie on-line.

Info: Biuro rachunkowe Zielona Góra

Prowadzimy usługi dla przedsiębiorców, zdejmując im z barków konieczność ciągłego dokształcania się w zakresie księgowości i kadr. Nasze biuro rachunkowe w Zielonej Górze podejmie się prowadzenia sprawozdań i ksiąg rachunkowych, zajmie się sprawami związanymi z płacami, rozliczeniami i składkami do urzędów skarbowych i ZUS. Jesteśmy profesjonalistami, którzy bez ustanku poszerzają swoją wiedzę na kursach i szkoleniach - z nami Twoja firma będzie działać bez zarzutu!

Info: Kalkulator leasingu

Przedstawiamy prosty w obsłudze kalkulator leasingu na stronie brokera DG-Inwest Finanse Sp. z o.o. W ten sposób szybko obliczysz swoje potencjalne zobowiązanie za użytkowanie maszyn, urządzeń albo floty pojazdów dla swojej firmy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy dysponują produktami ponad siedemdziesięciu różnych banków i instytucji finansowych. Z pewnością wybierzemy coś dokładnie na miarę twoich potrzeb. Polecamy nowoczesne kredyty inwestycyjne i obrotowe oraz szereg innych produktów.
Copyrights by www.myslask.pl - 2018