Prawo i pieniądze
Info: Nadzór ornitologiczny Warszawa

Każdy przedsiębiorca musi wziąć pod uwagę oddziaływanie jego inwestycji na środowisko naturalne. Taki obowiązek nakłada na niego polskie prawo. Oferujemy nadzór ornitologiczny i monitoring ptaków, które pozwalają zanalizować możliwy wpływ stawianych obiektów na okoliczny ekosystem. Pomagamy również przy inwentaryzacjach przyrodniczych.

Info: Obsługa prawna Katowice

Wszystkim naszym Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę prawną firm, obejmującą zarówno kompleksowe doradztwo, doraźne konsultacje, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, jak również reprezentację procesowa. Usługi te zawsze dostosowujemy do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie.

Info: przyłącza ciepłownicze

To jeden z ważniejszych etapów każdej inwestycji - dla naszych klientów projektujemy sprawne i funkcjonalne sieci elektryczne oraz kanalizacyjne. Na ich życzenie wykonujemy także przyłącza ciepłownicze. Podczas planowania uwzględniamy charakter budynku - w oparciu o szczegółowe dane tworzymy schemat instalacji centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Info: Usługi sprzątające

Staramy się, aby każde nasze usługi sprzątające były dokładnie wykonane. Dlatego do ich realizacji wykorzystujemy produkty i środki czystości najwyższej jakości. Usuwamy brud z powierzchni podłogowych, odkurzamy wykładziny, myjemy okna i oferujemy wiele innych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.

Info: Prawnik prawo pracy Warszawa

Nasza warszawska kancelaria świadczy pomoc w zakresie sporów cywilnych, rodzinnych, karnych i innych. Oceny sprawy i niezbędnych porad udziela prawnik. Prawo pracy i wszystkie jego aspekty zostają szczegółowo omówione podczas konsultacji. Możemy także sporządzić niezbędną Państwu ocenę czy dokumentację.

Info: porady prawne online

Świadczymy dla Państwa liczne porady prawne online, które ułatwiają Państwu korzystanie z pomocy naszych specjalistów, którzy pomogą Państwu w rozwiązaniu problemów w licznych zakresach związanych z odpowiednimi dziedzinami prawa. Możecie Państwu uzyskać pomoc w zakresie umów, gwarancji, odszkodowań i wielu innych obszarów.

Info: Obsługa prawna przedsiębiorców

Jesteśmy kancelarią adwokacką mającą swoją siedzibę w Warszawie. Obsługa prawna przedsiębiorców, prowadzona przez nas, obejmuje m.in. windykację należności, restrukturyzację spółek, reprezentację klientów oraz opiniowanie umów i kontraktów handlowych oraz bieżąco doradzamy w ramach prowadzonej działalności.

Info: Kancelaria rozwody Warszawa

Nasi radcowie prawni i adwokaci działający z ramienia biura w Warszawie świadczą pomoc doradczą w przypadku sporów małżeńskich. Kancelaria zajmuje się między innymi rozwodami bez orzekania o winie i z orzekaniem o winie. Reprezentuje także klientów w sprawach o separację w trybie procesowym i nieprocesowym.

Info: kancelaria adwokacka

Oferujemy naszym Klientom pomoc w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego i innych. Kancelaria Adwokacka Sobieraj-Kozakiewicz w Warszawie reprezentuje pracodawców oraz personel przed sądami, prowadzi windykację oraz egzekucję należności, a także zajmuje się sprawami rozwodowymi. Prowadzimy także postępowania karne na etapie przygotowawczy i wykonawczym.
Copyrights by www.myslask.pl - 2021