Prawo i pieniądze
Info: Biuro rachunkowe Poznań

Prawidłowe zarządzanie finansami przedsiębiorstwa może zaowocować znaczącą poprawą jakości pracy w firmie oraz przynieść realne zyski przedsiębiorstwom. Dzięki naszym propozycjom Wasze firmy mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami już teraz.

Info: Zastrzeżenie znaku towarowego

Jest to jeden z przedmiotów własności intelektualnej w przypadku przedsiębiorstw i podobnie jak wszystkie pozostałe, podlega on ochronie po przeprowadzeniu procedury rejestracji. Kancelaria BG Patent pomoże Ci szybko i sprawnie zgłosić znak towarowy. Zastrzeżenie go umożliwi Ci pełną eksploatację ekonomiczną.

Info: Prawo medyczne – kancelaria

Odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej, nieprawidłowy sposób funkcjonowania zakładów ochrony zdrowia, zarzuty wobec lekarzy - to tylko niektóre kwestie regulowane przez prawo medyczne. Kancelaria Tomczak i Partnerzy zajmuje się udzielaniem porad, sporządzaniem dokumentów, a także reprezentowaniem klientów w zakresie tych przepisów.

Info: Nadzór ornitologiczny

Każdy przedsiębiorca musi wziąć pod uwagę oddziaływanie jego inwestycji na środowisko naturalne. Taki obowiązek nakłada na niego polskie prawo. Oferujemy nadzór ornitologiczny i monitoring ptaków, które pozwalają zanalizować możliwy wpływ stawianych obiektów na okoliczny ekosystem. Pomagamy również przy inwentaryzacjach przyrodniczych.

Info: Odzyskiwanie odszkodowań Łódź

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z fachowej pomocy naszej kancelarii prawnej, która obejmuje między innymi wyegzekwowanie odszkodowania za błąd w sztuce lekarskiej. Gwarantujemy profesjonalną pomoc prawna na najwyższym poziomie, która gwarantuje rozwiązanie Państwa problemów natury prawnej. Nasza propozycja to między innymi odzyskiwanie odszkodowań (m.in. za błąd w sztuce lekarskiej), obsługę obcokrajowców, prawo cywilne, prawo medyczne, działania z zakresu prawa karnego. Polecamy naszą kancelarię w Łodzi!

Info: Prawo administracyjne

Kancelaria z biurami w Gliwicach i Raciborzu oferuje pomoc w następujących dziedzinach: prawo administracyjne, cywilne, pracy i inne. Klientów reprezentujemy przed instytucjami państwowymi i samorządowymi, a także sądami powszechnymi. Zajmujemy się także sporządzaniem skarg kasacyjnych, pism i wniosków oraz pomocą w uzyskiwaniu koncesji i zezwoleń.

Info: Obsługa prawna firm

Wszystkim naszym Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę prawną firm, obejmującą zarówno kompleksowe doradztwo, doraźne konsultacje, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, jak również reprezentację procesowa. Usługi te zawsze dostosowujemy do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie.
Copyrights by www.myslask.pl - 2018