Prawo i pieniądze
Info: Zastrzeżenie znaku towarowego

Jest to jeden z przedmiotów własności intelektualnej w przypadku przedsiębiorstw i podobnie jak wszystkie pozostałe, podlega on ochronie po przeprowadzeniu procedury rejestracji. Kancelaria BG Patent pomoże Ci szybko i sprawnie zgłosić znak towarowy. Zastrzeżenie go umożliwi Ci pełną eksploatację ekonomiczną.

Info: Nadzór ornitologiczny

Każdy przedsiębiorca musi wziąć pod uwagę oddziaływanie jego inwestycji na środowisko naturalne. Taki obowiązek nakłada na niego polskie prawo. Oferujemy nadzór ornitologiczny i monitoring ptaków, które pozwalają zanalizować możliwy wpływ stawianych obiektów na okoliczny ekosystem. Pomagamy również przy inwentaryzacjach przyrodniczych.

Info: Prawo administracyjne

Kancelaria z biurami w Gliwicach i Raciborzu oferuje pomoc w następujących dziedzinach: prawo administracyjne, cywilne, pracy i inne. Klientów reprezentujemy przed instytucjami państwowymi i samorządowymi, a także sądami powszechnymi. Zajmujemy się także sporządzaniem skarg kasacyjnych, pism i wniosków oraz pomocą w uzyskiwaniu koncesji i zezwoleń.

Info: Obsługa prawna firm

Wszystkim naszym Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę prawną firm, obejmującą zarówno kompleksowe doradztwo, doraźne konsultacje, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, jak również reprezentację procesowa. Usługi te zawsze dostosowujemy do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie.
Copyrights by www.myslask.pl - 2019