Prawo i pieniądze
Info: Nadzór ornitologiczny

Każdy przedsiębiorca musi wziąć pod uwagę oddziaływanie jego inwestycji na środowisko naturalne. Taki obowiązek nakłada na niego polskie prawo. Oferujemy nadzór ornitologiczny i monitoring ptaków, które pozwalają zanalizować możliwy wpływ stawianych obiektów na okoliczny ekosystem. Pomagamy również przy inwentaryzacjach przyrodniczych.

Info: Obsługa prawna Katowice

Wszystkim naszym Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę prawną firm, obejmującą zarówno kompleksowe doradztwo, doraźne konsultacje, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, jak również reprezentację procesowa. Usługi te zawsze dostosowujemy do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie.

Info: Windykacja Katowice

Zajmujemy się działalnością prawną, w ramach której jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom biznesowym możliwość skorzystania z pomocy w zakresie związanym z prowadzeniem firmy. Jedną ze specjalności katowickiej Kancelarii Prawnej ASiW jest windykacja, w ramach której jesteśmy w stanie wspierać działania nawet ne etapie postępowania egzekucyjnego.

Info: utylizacja świetlówek

Zajmujemy się kompleksowym recyklingiem wielu urządzeń i materiałów szkodliwych dla środowiska. Nasze główne zadania to utylizacja świetlówek, tonerów drukarskich, a także opakowań po substancjach niebezpiecznych. W cenie usługi wchodzi m.in. doradztwo techniczne i wystawienie karty przekazania odpadu.

Info: przyłącza ciepłownicze

To jeden z ważniejszych etapów każdej inwestycji - dla naszych klientów projektujemy sprawne i funkcjonalne sieci elektryczne oraz kanalizacyjne. Na ich życzenie wykonujemy także przyłącza ciepłownicze. Podczas planowania uwzględniamy charakter budynku - w oparciu o szczegółowe dane tworzymy schemat instalacji centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Info: Usługi sprzątające

Staramy się, aby każde nasze usługi sprzątające były dokładnie wykonane. Dlatego do ich realizacji wykorzystujemy produkty i środki czystości najwyższej jakości. Usuwamy brud z powierzchni podłogowych, odkurzamy wykładziny, myjemy okna i oferujemy wiele innych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.
Copyrights by www.myslask.pl - 2020