Prawo i pieniądze
Info: Zastrzeżenie znaku towarowego

Jest to jeden z przedmiotów własności intelektualnej w przypadku przedsiębiorstw i podobnie jak wszystkie pozostałe, podlega on ochronie po przeprowadzeniu procedury rejestracji. Kancelaria BG Patent pomoże Ci szybko i sprawnie zgłosić znak towarowy. Zastrzeżenie go umożliwi Ci pełną eksploatację ekonomiczną.

Info: Nadzór ornitologiczny

Każdy przedsiębiorca musi wziąć pod uwagę oddziaływanie jego inwestycji na środowisko naturalne. Taki obowiązek nakłada na niego polskie prawo. Oferujemy nadzór ornitologiczny i monitoring ptaków, które pozwalają zanalizować możliwy wpływ stawianych obiektów na okoliczny ekosystem. Pomagamy również przy inwentaryzacjach przyrodniczych.

Info: Obsługa prawna Katowice

Wszystkim naszym Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę prawną firm, obejmującą zarówno kompleksowe doradztwo, doraźne konsultacje, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, jak również reprezentację procesowa. Usługi te zawsze dostosowujemy do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie.

Info: notariusz Szczecin

Małgorzata Posyniak to uznany notariusz. Szczecin jest miastem, w którym usługi prawne stoją na najwyższym poziomie. Dlatego też przy dużej konkurencji należy wyróżniać się jak największym profesjonalizmem i skutecznością. W naszym biurze notarialnym zajmujemy się sporządzaniem pism i deklaracji, które zyskają prawny charakter.

Info: Windykacja Katowice

Zajmujemy się działalnością prawną, w ramach której jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom biznesowym możliwość skorzystania z pomocy w zakresie związanym z prowadzeniem firmy. Jedną ze specjalności katowickiej Kancelarii Prawnej ASiW jest windykacja, w ramach której jesteśmy w stanie wspierać działania nawet ne etapie postępowania egzekucyjnego.
Copyrights by www.myslask.pl - 2019