Prawo i pieniądze
Info: Nadzór ornitologiczny

Każdy przedsiębiorca musi wziąć pod uwagę oddziaływanie jego inwestycji na środowisko naturalne. Taki obowiązek nakłada na niego polskie prawo. Oferujemy nadzór ornitologiczny i monitoring ptaków, które pozwalają zanalizować możliwy wpływ stawianych obiektów na okoliczny ekosystem. Pomagamy również przy inwentaryzacjach przyrodniczych.

Info: Obsługa prawna Katowice

Wszystkim naszym Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę prawną firm, obejmującą zarówno kompleksowe doradztwo, doraźne konsultacje, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, jak również reprezentację procesowa. Usługi te zawsze dostosowujemy do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie.

Info: przyłącza ciepłownicze

To jeden z ważniejszych etapów każdej inwestycji - dla naszych klientów projektujemy sprawne i funkcjonalne sieci elektryczne oraz kanalizacyjne. Na ich życzenie wykonujemy także przyłącza ciepłownicze. Podczas planowania uwzględniamy charakter budynku - w oparciu o szczegółowe dane tworzymy schemat instalacji centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Info: Usługi sprzątające

Staramy się, aby każde nasze usługi sprzątające były dokładnie wykonane. Dlatego do ich realizacji wykorzystujemy produkty i środki czystości najwyższej jakości. Usuwamy brud z powierzchni podłogowych, odkurzamy wykładziny, myjemy okna i oferujemy wiele innych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.

Info: Prawnik UK

Świadczymy pomoc Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii. Wspieramy osoby prywatne i klientów biznesowych. Polski prawnik w UK pomaga i udziela porad w sprawach dotyczących pracy, takich jak dyskryminacja czy bulying. Przygotowuje również umowy i inne dokumenty związane z działalnością przedsiębiorczą w Wielkiej Brytanii.

Info: Prawnik prawo pracy Warszawa

Nasza warszawska kancelaria świadczy pomoc w zakresie sporów cywilnych, rodzinnych, karnych i innych. Oceny sprawy i niezbędnych porad udziela prawnik. Prawo pracy i wszystkie jego aspekty zostają szczegółowo omówione podczas konsultacji. Możemy także sporządzić niezbędną Państwu ocenę czy dokumentację.
Copyrights by www.myslask.pl - 2020