Porady i usługi dla firm
Info: Ocena ryzyka zawodowego

Pragniesz nie tylko wywiązać się z obowiązków, ale również dać swoim pracownikom najlepsze z możliwych warunki pracy? W takich sytuacjach bezcenna okazuje się profesjonalna ocena ryzyka zawodowego, która nie tylko rozpoznaje zagrożenie, ale również zwraca uwagę na strukturę organizacyjną w każdej firmie.

Info: ISO 9001

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo usługowe, handlowe, produkcyjne, albo też zarządzasz urzędem, szkołą lub nawet szpitalem, możesz starać się o uzyskanie certyfikatu ISO 9001 dotyczącego Systemu zarządzania jakością. Dzięki usługom oferowanym przez nasza firmę zdobędziesz go w sposób łatwy i szybki.

Info: Pomiary odkształceń

Chciałbyś dokonać drobiazgowego pomiaru odkształceń przy pomocy nowoczesnego sprzętu? W takim wypadku koniecznie zatrudnij do tego zadania fachowców z przedsiębiorstwa ITA, którzy zajmują się tym od lat. To właśnie oni dostarczą ci całą dokumentację oraz raport z przeprowadzonych według twoich wskazówek badań.

Info: Foliowanie

W poszukiwaniu kogoś, kot mógłby stworzyć dla ciebie świetnie zapakowany zestaw, flowpack, saszetkę lub sleevy, koniecznie zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa APACK Sp. z o.o. To oni zajmują się usługami z zakresu foliowania, a także pakowania, etykietowania czy banderolowania i stworzą dla ciebie coś niezwykłego.

Info: Coaching osobisty Warszawa

Uważasz, że brak Ci pewności siebie? Masz problemy z asertywnością? Miej odwagę wyjść z roli grzecznej dziewczynki! Nie martw się, co pomyślą o Tobie inni i zawalcz o lepszą wersję siebie. Coaching osobisty pozwoli Ci przejąć odpowiedzialność za własne życie, a ja pomogę podnieść samoocenę. Zachęcam do skorzystania z sesji na warszawskim Mokotowie oraz za pośrednictwem skype.
Copyrights by www.myslask.pl - 2018