Porady i usługi dla firm
Info: Ocena ryzyka zawodowego

Pragniesz nie tylko wywiązać się z obowiązków, ale również dać swoim pracownikom najlepsze z możliwych warunki pracy? W takich sytuacjach bezcenna okazuje się profesjonalna ocena ryzyka zawodowego, która nie tylko rozpoznaje zagrożenie, ale również zwraca uwagę na strukturę organizacyjną w każdej firmie.

Info: Pomiary odkształceń

Chciałbyś dokonać drobiazgowego pomiaru odkształceń przy pomocy nowoczesnego sprzętu? W takim wypadku koniecznie zatrudnij do tego zadania fachowców z przedsiębiorstwa ITA, którzy zajmują się tym od lat. To właśnie oni dostarczą ci całą dokumentację oraz raport z przeprowadzonych według twoich wskazówek badań.

Info: Foliowanie

W poszukiwaniu kogoś, kot mógłby stworzyć dla ciebie świetnie zapakowany zestaw, flowpack, saszetkę lub sleevy, koniecznie zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa APACK Sp. z o.o. To oni zajmują się usługami z zakresu foliowania, a także pakowania, etykietowania czy banderolowania i stworzą dla ciebie coś niezwykłego.

Info: Coaching osobisty Warszawa

Uważasz, że brak Ci pewności siebie? Masz problemy z asertywnością? Miej odwagę wyjść z roli grzecznej dziewczynki! Nie martw się, co pomyślą o Tobie inni i zawalcz o lepszą wersję siebie. Coaching osobisty pozwoli Ci przejąć odpowiedzialność za własne życie, a ja pomogę podnieść samoocenę. Zachęcam do skorzystania z sesji na warszawskim Mokotowie oraz za pośrednictwem skype.

Info: prezenty na ślub sklep

Prezentujemy na naszej stronie ciekawe prezenty na ślub, które z pewnością zachwycą obdarowane nimi osoby - gościa i para młoda. Udostępniamy odwiedzającym nasz sklep osobom bardzo szeroki wybór upominków weselnych, dzięki czemu każdy z pewnością będzie w stanie odnaleźć tu idealny podarek. Zapewniamy, że nie tylko odznaczać się on będzie wyjątkową ceną, ale także będzie absolutnie niepowtarzalny.

Info: Choroby mózgu

Schorzenia związane z funkcjonowaniem układu nerwowego są skomplikowane, trudne w leczeniu i często posiadają nierozpoznaną etiologię. Z drugiej strony potrafią zaskakiwać pozytywnymi rokowaniami. Choroby mózgu nie muszą brzmieć jak wyroki. W naszej Fundacji znajdziesz kompleksowe wsparcie m.in. dla osób ze stwardnieniem rozsianym.

Info: Trumny

W Zakładzie pogrzebowym Nowy Eden znajdziecie Państwo usługę projektowania indywidualnego wyposażenia funeralnego. Oferujemy eleganckie drewniane trumny oraz proste, ale wyjątkowo szykowne urny w nowoczesnym stylu. Spraw osobie, którą kochałeś najlepsze miejsce pamięci, na które zasługiwała. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Copyrights by www.myslask.pl - 2019