Porady i usługi dla firm
Info: Ocena ryzyka zawodowego

Pragniesz nie tylko wywiązać się z obowiązków, ale również dać swoim pracownikom najlepsze z możliwych warunki pracy? W takich sytuacjach bezcenna okazuje się profesjonalna ocena ryzyka zawodowego, która nie tylko rozpoznaje zagrożenie, ale również zwraca uwagę na strukturę organizacyjną w każdej firmie.

Info: Foliowanie

W poszukiwaniu kogoś, kot mógłby stworzyć dla ciebie świetnie zapakowany zestaw, flowpack, saszetkę lub sleevy, koniecznie zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa APACK Sp. z o.o. To oni zajmują się usługami z zakresu foliowania, a także pakowania, etykietowania czy banderolowania i stworzą dla ciebie coś niezwykłego.

Info: Trumny Warszawa

Śmierć najbliższej osoby to cios dla rodziny i znajomych. Zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowych oraz załatwianiem wszelkich formalności z tym związanych. Nasz zakład znajduje się w Warszawie. Ponadto pomagamy rodzinie przy wyborze trumny, a także wiązanek kwiatowych z szarfami. Działamy całodobowo.

Info: Organizacja wesela Gdańsk

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to dla każdego niepowtarzalna chwila - właśnie dlatego trzeba zadbać o to, aby miała ona niepowtarzalną oprawę. Specjalnością firmy Stacja Ślub jest organizacja wesela. Gdańsk i całe Trójmiasto to lokalizacja, dzięki której możecie być pewni, że ten dzień będzie dokładnie taki, jaki sobie wymarzycie!
Copyrights by www.myslask.pl - 2021